TIK

Od października 2017 r. odbywają się w naszej szkole zajęcia w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  „Szkolimy Uczniów Przedsiębiorczych Empatycznych Rozsądnych. Gdańskie Szkoły Podstawowe”    Program rozwoju kompetencji kluczowych poprzez projekty edukacyjne z wykorzystaniem TIK

Zajęcia prowadzone są metodą projektu, która pozwala wykształcić w uczniach wiele kompetencji, by lepiej funkcjonować w przyszłym, dorosłym życiu.

W pierwszym semestrze w projekcie brały udział dziewczynki z klasy III A. Temat projektu „Gdańskie zabytki legendą malowane”. Dziewczynki poznawały gdańskie legendy i zabytki z nimi związane, konstruowały grę planszową. W projekcie wykorzystywały tablety.

Obecnie trwają zajęcia z nową grupą, są w niej uczniowie z klas III A i III C.

Prowadząca: E. Marszałkowska, K. Michałowska

link do fotorelacji