Maciej Pieńczewski

Pan Maciej Pieńczewski jest nie tylko nauczycielem wychowania fizycznego i trenerem naszych młodych szkolnych szczypiornistów, ale także znanym na Pomorzu zawodnikiem Drużyny piłki ręcznej Wybrzeże Gdańsk. Zarówno swoją pracę zawodową jak i grę na pozycji bramkarza w klubie wykonuje z wielkim zaangażowaniem i pasją. Zaprasza na swoje mecze uczniów klasy sportowej naszej szkoły trenujących piłkę ręczną. Dziewczęta i chłopcy odwdzięczają się Panu Maciejowi swoją obecnością na meczach i pięknym kibicowaniem. Trenerowi życzymy samych sukcesów w pracy oraz jak najmniej wpuszczonych goli, przepięknych parad bramkarskich oraz jak najwięcej wygranych meczy zarówno swoich jak i tych rozgrywanych z dziećmi ze sportowej klasy.