Nauczyciele przedmiotów

ARCHIWUM 2017/2018

   L.p.   IMIĘ I NAZWISKO NAUCZANY PRZEDMIOT lub  STANOWISKO
1.    mgr Mirosław Michalski język polski
2.    mgr Grażyna Badora gimnastyka korekcyjna

wychowanie do życia w rodzinie

3.    mgr Jolanta Wilkowska edukacja wczesnoszkolna
4.    mgr Anna Adamczuk nauczyciel wspomagający
5.    mgr Ewa Bareja język polski
6.    mgr Anna Brzeska oddział przedszkolny,

wychowawca w świetlicy szkolnej

7.    mgr Mariola Bujakowska-Żukowska przyroda
8.    mgr Anna Chilińska wychowawca w świetlicy terapeutycznej
9.    mgr Dorota Chylmańska oddział przedszkolny
10. mgr Anna Cichońska religia
11. mgr Grażyna Czerw-Buczek wychowawca w świetlicy terapeutycznej
12. mgr Katarzyna Czyżewska wychowawca w świetlicy szkolnej
13. mgr Leszek Dziórawiec n-l bibliotekarz, historia
14. mgr Anna Eisler język angielski, przyroda
15. mgr Wioletta Gabryel edukacja wczesnoszkolna
16. mgr Adam Gaca (link) pływanie
17. mgr Marzena Gerlasińska zajęcia logopedyczne
18. mgr Wioletta Godawa pedagog szkolny
19. mgr Maja Golińczak-Wabia edukacja wczesnoszkolna
20. mgr Jakub Gręda gimnastyka korekcyjna
21. mgr Monika Gruchała wychowawca w świetlicy szkolnej
22. mgr Jolanta Hołownia edukacja wczesnoszkolna
23. mgr Kamil Hulbój wychowanie fizyczne
24. Aneta Jaskólska wychowanie fizyczne
25. mgr Zbigniew Kluczka pływanie
26. mgr Ewa Knapik edukacja wczesnoszkolna
27. mgr Marta Kołodziejska wychowawca w świetlicy szkolnej
28. mgr Magdalena Kotylak-Melbourne język angielski
29. mgr Marzena Kruczek historia , etyka
30. mgr Emil Kożuchowski wychowanie fizyczne
31. mgr Marcelina Krukowska wychowanie fizyczne
32. mgr Dorota Kumiszczo-Mocarska informatyka
33. mgr Beata Majewska edukacja wczesnoszkolna
34. mgr Katarzyna Małaj pływanie
35. mgr Marta Markowska wychowanie fizyczne
36. mgr Anna Maroń język angielski, wychowawca w świetlicy
37. mgr Ewa Marszałkowska edukacja wczesnoszkolna
38. mgr Katarzyna Michałowska edukacja wczesnoszkolna
39. mgr Marek Mocarski język niemiecki, Zaj. techniczne
40. mgr Beata Muszyńska nauczyciel wspierający
41. Dorota Niewiadomska wychowawca w świetlicy
42. mgr Lucyna Niewiadomska edukacja wczesnoszkolna
43. mgr Wojciech Niewiadomski wychowanie fizyczne
44. mgr Anna Niszczota język angielski
45. mgr Marzena Olszak język polski
46. mgr Marcin Oroń nauczyciel wspierający
47. mgr Paweł Pajewski wychowanie fizyczne
48. mgr Magdalena Paszkowska język polski
49. Maciej Pieńczewski (link) wychowanie fizyczne, pływanie
50. mgr Anna Pinio matematyka, geografia
51. mgr Katarzyna Połomska wychowawca w świetlicy
52. mgr Oliwia Poniewierska edukacja wczesnoszkolna
53. mgr Joanna Popławska język angielski
54. mgr Jolanta Prychła religia
55. mgr Kamil Radomski wychowanie fizyczne
56. mgr Aleksandra Rzeszotarska nauczyciel – bibliotekarz
57. mgr Małgorzata Rzodkiewicz informatyka
58. mgr Maria Senyszyn matematyka, fizyka
59. mgr Katarzyna Skorus-Syrkowska plastyka
60. mgr Barbara Sokołowska język angielski
61. mgr Anna Starzak-Jabłonka pływanie
62. mgr Dorota Stobierska edukacja wczesnoszkolna
63. mgr Joanna Szatkowska wychowanie fizyczne
64. mgr Eliza Szulia-Pokońska nauczyciel  wspomagający
65. mgr Magdalena Szymańska edukacja wczesnoszkolna
66. mgr Hanna Tarnowska wychowawca w świetlicy
67. mgr Dorota Tomaszewska muzyka
68. mgr Magdalena Wal-Żukowska wychowawca w świetlicy
69. mgr Anna Warmbier edukacja wczesnoszkolna
70. mgr Joanna Wasilewska język angielski
71. mgr Katarzyna Wąż religia
72. mgr Mirosław Węsiora język polski
73. mgr Jadwiga Wilczewska matematyka, chemia
74. mgr Waldemar Wilczewski wychowanie fizyczne, technika
75. mgr Iwona Wojtowicz-Nalepa język angielski, wychowawca w świetlicy
76. mgr Marta Wołosz-Kozłowska matematyka
77. mgr Małgorzata Woźniak edukacja wczesnoszkolna
78. mgr Ewa Wódkiewicz wychowanie fizyczne, pływanie
79. mgr Zbigniew Wrzosek wychowanie fizyczne
80. mgr Marta Wysocka matematyka
81. mgr Katarzyna Zając wychowawca w świetlicy
82. mgr Anna Zdanowicz język polski