Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu

Dnia 22 maja 2019 roku odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu.

Wielu uczniów, prezentując wysoki poziom umiejętności pływackich, osiągnęło rekordy życiowe w wybranych konkurencjach.

Jeden z uczniów pobił nawet rekord szkoły.

GRATULUJEMY wszystkim zawodnikom!!!

Organizatorem i opiekunem dzieci i młodzieży był Pan Adam Gaca wraz z innymi nauczycielami pływania.

Miejsca i wyniki wszystkich uczestników zawodów są wywieszone na tablicy ogłoszeń przy sali gimnastycznej.

A oto nasi MEDALIŚCI:
I. 25 m st. dowolnym dziewcząt kl. II

1. Łopuchin Maria 2a 0:27,40

2. Jankowska Matylda 2c 0:28,59

3. Okrój Oliwia 2c 0:37,96

II. 25 m st. dowolnym chłopców kl. II

1. Witkowski Piotr 2d 0:21,38

2. Jankowski Filip 2c 0:22,91

3. Roman Kamil 1a 0:24,08

III. 25 m st. dowolnym dziewcząt kl. III

1. Glappa Paulina 3b 0:26,98

2. Borówka Emilia 3a 0:28,56

IV. 25 m st. dowolnym chłopców kl. III

1. Konieczka Mateusz 3a 0:22,98

2. Wasilewski Tomasz 3b 0:23,36

3. Konieczka Jakub 3b 0:23,61

V. 50 m st. dowolnym dziewcząt kl. IV-V

1. Stranz Ksenia 4d 0:42,46

2. Baczewska Alicja 4d 0:45,46

3. Kondratowicz Hania 4a 0:46,44

VI. 50 m st. dowolnym chłopców kl. IV-V

1. Kozłowski Piotr 5c 0:33,38

2. Wasilewski Karol 5c 0:39,08

3. Kulesza Artur 5c 0:45,28

VII. 25 m st. grzbietowym dziewcząt kl. II

1. Łopuchin Maria 2a 0:27,67

2. Jankowska Matylda 2c 0:28,39

3. Gąsiorowska Daria 2a 0:32,23

VIII. 25 m st. grzbietowym chłopców kl. II

1. Roman Kamil 1a 0:26,18

2. Witkowski Piotr 2d 0:26,69

3. Jankowski Filip 2c 0:27,00

IX. 25 m st. grzbietowym dziewcząt kl. III

1. Borówka Emilia 3a 0:33,14

2. Glappa Paulina 3b 0:33,20

X . 25 m st. grzbietowym chłopców kl. III

1. Konieczka Jakub 3b 0:24,34

2. Konieczka Mateusz 3a 0:26,37

3. Wasilewski Tomasz 3b 0:27,78

XI. 50 m st. grzbietowym dziewcząt kl. IV-V

1. Stranz Ksenia 4d 0:49,72

2. Ciarkowska Zuzia 4e 0:51,87

3. Kondratowicz Hania 4a 0:52,41

XII. 50 m st. grzbietowym chłopców kl. IV-V

1. Kozłowski Piotr 5c 0:41,69

2. Roman Michał 4c 0:53,11

3. Górski Łukasz 4e 0:54,59

XIII. 50 m st. dowolnym dziewcząt kl. VI-VIII

1. Bosko Zuzanna 7a 0:34,53

2. Borczochowska Lena 7a 0:36,56

3. Samek Daria 7a 0:37,82

XIV. 50 m st. dowolnym chłopców kl. VI-VIII

1. Piłat Maciej 8a 0:28,68 REKORD SZKOŁY

2. Bomba Jakub 8d 0:30,44

3. Wrzeszcz Mikołaj 8b 0:30,78

XV. 50 m st. grzbietowym dziewcząt kl. VI-VIII

1. Borczochowska Lena 7a 0:44,54

2. Danielak Weronika 7a 0:46,11

3. Bosko Zuzia 7a 0:46,17

XVI. 50 m st. grzbietowym chłopców kl. VI-VIII

1. Przybysz Paweł 7a 0:40,41

2. Duniak Jakub 8b 0:42,69

3. Wrzeszcz Mikołaj 8b 0:43,46

XVII. 50 m st. klasycznym dziewcząt

1. Bosko Zuzanna 7a 0:50,62

2. Borczochowska Lena 7a 0:52,94

3. Danielak Weronika 7a 0:59,09

XVIII. 50 m st. klasycznym chłopców

1. Przybyszewski Mikołaj 8a 0:44,91

2. Zabrocki Jakub 7a 0:46,66

3. Przybysz Paweł 7a 0:48,65

XIX. 25 m st. motylkowym dziewcząt

1. Bosko Zuzanna 7a 0:20,49

2. Borczochowska Lena 7a 0:21,44

3. Samek Iga 7a 0:22,68

XX. 25 m st. motylkowym chłopców

1. Bomba Jakub 8d 0:15,97

2. Przybysz Paweł 7a 0:19,37

3. Wrzeszcz Mikołaj 8b 0:19,88

 

Galeria: