Festyn „Dzieci dzieciom”

Drodzy UCZNIOWIE, drodzy RODZICE i NAUCZYCIELE!

W ramach drugiej edycji szkolnego festynu charytatywnego DZIECI DZIECIOM, który odbędzie się 30 maja 2019 roku, chcemy zorganizować kiermasz i loterię fantową. Podczas tegorocznego kiermaszu będziemy zbierać fundusze dla Mikołaja, ucznia naszej szkoły, który jest chłopcem niepełnosprawnym i bardzo potrzebuje wsparcia innych.

We wrześniu Mikołaj ma szansę przejść niezwykle ważną operację nogi, która ma być wykonana przez lekarzy amerykańskich, przyjeżdżających do Polski. Operacja ta kosztuje 143 516,67 złotych. W chwili obecnej Mikołaj razem z bliskimi zebrał ok. 20.000 złotych.
Potrzebna jest więc WASZA POMOC.

• Film, który nagrała klasa VII a dla swojego klasowego kolegi: link

Na kiermaszu chcemy sprzedawać słodkości i potrzebujemy akcjonariuszy, czyli ludzi dobrej woli, którzy upieką małe co nieco i w środę lub w czwartek rano dostarczą swoje wypieki do szkoły, do sali 303 lub do świetlicy terapeutycznej.

Prosimy, nie zwlekaj i zgłoś swój akces do organizatorów lub pod adresem falcon15@wp.pl

DO LOTERII FANTOWEJ potrzebujemy ciekawych fantów, np. niezniszczone zabawki, książki czy gry planszowe.

Drodzy Rodzice gadżety firmowe, również mogłyby się stać fantem na loterię.
Już pierwsi ofiarodawcy przynieśli ciekawe fanty i serdecznie dziękujemy. PROSIMY O WIĘCEJ.

W programie:

• Kiermasz ciast, ciasteczek i Galaretek
  • Loteria fantowa
  • Malowanie twarzy
  • Europa w naszych sercach- praca zbiorowa
  • Europejskie niespodzianki- gry, piosenki i inne niespodzianki przygotowane przez gości z Hiszpanii, Grecji i Łotwy
  • Mam talent-pokaz talentów
  • DJ Fala prezentuje- szybka wiosenna dyskoteka na boisku szkolnym
  • Czytanie jest SUPER-czyli najsłynniejsze europejskie bajki i legendy- dzieci dzieciom czytają ciekawe historie
  • Fotograficzna Budka-wesoła pamiątka
  • Wielkie rysownie kredą na asfalcie pod hasłem Radość to………
  • Szybkie granie z planszówkami oraz gry naszych dziadków i pradziadków