Akcja charytatywna dla ucznia naszej szkoły i jego rodziny

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!

Dn. 21.05.19r. w godz. 16-19 w naszej szkole odbędzie się akcja charytatywna, by wesprzeć ucznia naszej szkoły i jego rodzinę, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej (utraciła dobytek).

Tego dnia KAŻDY będzie mógł pomóc!!! Na stoiskach przy wejściu do szkoły będzie można kupić słodkie wypieki własnego wyrobu, książki, gry planszowe i inne drobiazgi, a także wrzucić do puszki „przysłowiową” złotówkę.

Bardzo prosimy o zaangażowanie – do dn. 20.05.19r. można przynosić (do sali nr 129 i 135 koło biblioteki lub do portierni) następujące „fanty”, które pojawią się na naszym kiermaszu charytatywnym:

  • książki;
  • kolorowanki;
  • gry planszowe, karty, quizy;
    zabawki (jeśli pluszowe to nowe lub wyprane i pachnące)
  • puzzle, układanki.

 

Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji!                        

Szkolne Koło „Caritas” i uczniowie kl. 8 d